کد خبر: 172674
A

نایب رئیس مجلس: دست خیانتکار تروریست‌ها باید جوری قطع شود که درس عبرتی برای دیگران باشد

مجتبی ذوالنوری با تاکید بر اینکه باید با تروریست‌ها با جدیت برخورد شود، گفت: دست کسانی که این اقدام جنایتکارانه را مرتکب شدند باید با قاطعیت قطع شود تا درس عبرتی برای دیگران شود و جرأت نکنند با پوشش‌های مختلف از جمله اقدامات تروریستی بخواهند تمامیت ارضی کشور، اتحاد و انسجام کشور و مردم را مخدوش کنند.

نایب رئیس مجلس: دست خیانتکار تروریست‌ها باید جوری قطع شود که درس عبرتی برای دیگران باشد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت حادثه ترویستی در منطقه راسک تاکید کرد که دست کسانی که این اقدام جنایتکارانه را مرتکب شدند باید با قاطعیت قطع شود تا درس عبرتی برای دیگران شود و جرأت نکنند با پوشش‌های مختلف از جمله اقدامات تروریستی بخواهند تمامیت ارضی کشور، اتحاد و انسجام کشور و مردم را مخدوش کنند.

به گزارش ایلنا، ذوالنوری با تاکید بر اینکه نباید کوچکترین ترحمی نسبت به گروه‌های تروریستی صورت گیرد، افزود: اگر کسانی بخواهند حملات تروریستی داشته باشند، جان و امنیت مردم را به خطر بندازند و ماموران انتظامی را مورد هجوم قرار دهند، طبیعتاً نباید کوچکترین ترحمی نسبت به این افراد و گروه‌های تروریستی صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه باید با تروریست‌ها با جدیت برخورد شود، گفت: با آنهایی که این جنایات را مرتکب می‌شوند باید با جدیت برخورد شود.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر