کد خبر: 173557
A

دفاع وزارت بهداشت از همکاری با مژده لواسانی

وزارت بهداشت اعلام کرد: خانم مژده لواسانی از دانش آموختگان حقوق و فعالان حوزه حقوق رسانه است که حضور وی در یکی از کارگروه‌های حقوقی وزارت بهداشت داوطلبانه و به عنوان عضو مدعو بوده است.

 دفاع وزارت بهداشت از همکاری با مژده لواسانی

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به دیدگاه های مطرح در فضای مجازی پیرامون عضویت خانم مژده لواسانی، مجری صدا و سیما در کمیسیون حقوقی وزارت بهداشت توضیحاتی ارائه داد.

این مرکز اعلام کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اجرای وظایف خود دارای کارگروه ‌ها و کمیته های تخصصی متعددی از جمله شوراهای مشورتی حقوقی و تنظیم مقررات است که دانش آموختگان حقوق، اعضاء هیات علمی، وکلا و کارآموزان وکالت صاحبنظر در حقوق پزشکی، حقوق عمومی و حقوق شهروندی، حسب مورد عضو ثابت یا مدعو این شوراهای مشورتی بوده و به صورت داوطلبانه و بدون دریافت هرگونه دستمزد یا حق الجلسه با حضور در این جلسات دیدگاه های مشورتی خود را ارائه می کنند.

خانم مژده لواسانی نیز از دانش آموختگان حقوق و فعالان حوزه حقوق رسانه است که حضور وی در یکی از کارگروه های حقوقی وزارت بهداشت داوطلبانه و به عنوان عضو مدعو بوده است.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر