کد خبر: 149079
A

مایکروسافت این «بینگ» شگفت انگیز را در اختیارتان می گذارد اما به تدریج!

مدتی است که نام هوش مصنوعی ChatGPT را اغلب علاقه‌مندان تکنولوژی شنیده‌اند و بسیاری پرسش‌هایشان را از آن پرسیده‌اند. حالا مایکروسافت با سرمایه‌گذاری سنگین در کمپانی OpenAI هوش مصنوعی را به خدمت بینگ، موتور جستجوی مشهور خود درآورده است.

مایکروسافت این «بینگ» شگفت انگیز را در اختیارتان می گذارد اما به تدریج!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مدتی است که نام هوش مصنوعی ChatGPT را اغلب علاقه‌مندان تکنولوژی شنیده‌اند و بسیاری پرسش‌هایشان را از آن پرسیده‌اند.

حالا مایکروسافت با سرمایه‌گذاری سنگین در کمپانی OpenAI هوش مصنوعی را به خدمت بینگ، موتور جستجوی مشهور خود درآورده است.

بینگ از زمان تولد تا امروز هیچگاه نتوانسته که با قدرت بی‌همتای گوگل در دنیای موتورهای جستجو رقابت کند و حالا هوش مصنوعی را به عنوان سلاح جدید علیه این رقیب قدر به میدان آورده است.

درباره موتور جستجوی بینگ با هوش مصنوعی ChatGPT چه می‌دانیم؟

موتور جستجوی جدید بینگ از هوش مصنوعی ChatGPT برای درک پرسش‌های کاربران و یافتن بهترین پاسخ برای این پرسش‌ها استفاده خواهد کرد.

نسل آینده مدل زبانی OpenAI مبنای عملکرد موتور جستجوی جدید بینگ خواهد بود. این مدل زبانی از آنچه تا کنون در ChatGPT مورد استفاده قرار می‌گرفت بسیار کارآمدتر و قدرتمندتر است.

ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت در مراسم رونمایی از این موتور جستجو درباره ورود به دوران تازه موتورهای جستجو سخن گفت و اعلام کرد که مایکروسافت با سرعت هر چه تمام‌تر در این مسیر به پیش خواهد رفت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر